Cyber Security pro firmy i další organizace

Před kybernetickými hrozbami ochráníme vaše data, služby i zdroje

cyber security je základ

Proč řešit kybernetickou bezpečnost

Na kvalitní IT bezpečnosti stojí fungování každé organizace, proto ji považujeme za klíčovou. Je potřeba na Cyber Security neustále pracovat a zdokonalovat ji – jedině tak budou v bezpečí vaše data, služby i lidé uvnitř organizace. Naši odborníci mají léta zkušeností z oblasti firemního i individuálního zabezpečení zařízení, komunikace i infrastruktury. Postupně vás provedou celým procesem kybernetické bezpečnosti.

DŮLEŽITÉ OBLASTI KYBERNETICKÉHO ZABEZPEČENÍ

Od zabezpečení dat až po antivirový software

Ochrana proti virům

Logo

Vaší organizaci zajistíme spolehlivý antivirus. Navrhneme optimální řešení, antivirovou ochranu nainstalujeme a postaráme se o její servis i vzdálenou správu.

Odborná podpora v režimu 24/7

Logo

Poskytneme vám odbornou technickou podporu, a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Požadavky vyřešíme do následujícího pracovního dne.

Infrastruktura a architektura sítě

Logo

Provedeme restrukturalizaci a rekonfiguraci logické nebo fyzické sítě v souladu s bezpečnostními požadavky. Taktéž vám nainstalujeme nové bezpečností prvky (například firewall nebo IPS/IDS).

Monitoring a proaktivní ochrana systému

Logo

Díky důkladnému monitoringu odhalíme problémy dříve, než k nim skutečně dojde (například chybějící bezpečnostní aktualizace). Stejně tak zoptimalizujeme logovací aktivity systému (například priorita dostupnosti nebo důvěrnosti).

Ochrana dat před únikem

Logo

Zabezpečíme vaši organizaci před únikem citlivých dat a údajů (osobní údaje, přihlašovací údaje apod.). Zároveň ochráníme veškeré části systému – hardware, software, komunikaci i procesy a organizační politiky.

Ochrana před ztrátou dat (DLP, DRP)

Logo

Specializujeme se na cloudová řešení, takže se spolehlivě postaráme o zálohu vašich dat. Zařídíme klasifikaci dat, vypracování plánu zálohy i obnovu dat.

Zabezpečení e-mailu

Logo

Ochráníme e-mailové schránky všech členů organizace před nevyžádanou poštou.

Správa mobilních zařízení (MDM)

Logo

Dodáme vám systém pro jednotnou a přehlednou správu a zabezpečení všech mobilních zařízení v organizaci (mobilní telefony, tablety). Tento systém podporuje širokou škálu zařízení a všechny rozšířené operační systémy.

Webový filtr

Logo

Pomocí webového filtru můžete určit, ke kterým webovým stránkám budou mít uživatelé sítě přístup. Má celou řadou využití, od zamezení prokrastinace zaměstnanců přes ochranu dětí před nevhodným obsahem až po ochranu proti phishingu a ransomwaru.

Jak to funguje

Jak při zajišťování Cyber Security postupujeme

Analýza stavu kyberbezpečnosti

Návrh konkrétního řešení

Školení a testování Cyber Security

Řešení kybernetických incidentů

Analýza stavu kyberbezpečnosti

Nejprve vyhodnotíme aktuální stav Cyber Security vaší organizace, identifikujeme zranitelná místa a provedeme penetrační testy. Taktéž odhalíme hlavní rizika a slabá místa.

IMG
ZNAČKY A TECHNOLOGIE, KTERÉ VYUŽÍVÁME

Spoléháme na nejlepší dodavatele

Aby byl na smart kamery Thalos maximální spoleh za každé situace, používáme techniku od předních a prověřených dodavatelů.

Avast

Antivirové a bezpečnostní nástroje, VPN řešení

CISCO Meraki

MDM nástroj

COMGUARD

Penetrační testování

CyberGhost

VPN řešení

Eset

Antivirové a bezpečnostní produkty, MDM nástroj. Nejlevnější řešení, vhodné i pro domácnosti a menší firmy. pro hromadnou správu zařízení a řízení bezpečnostních politik

ExpressVPN

VPN řešení

Ivanti MobileIron

Korporátní řešení pro bezpečnost mobilních zařízení (MDM)

McAfee

Antivirové a bezpečnostní produkty, VPN řešení

Vyzkoušejte Thalos

připravíme vám chytré kamerové systémy na míru

Inteligentní kamerové systémy přizpůsobíme vašemu rozpočtu i potřebám.


    Opravte jméno, prosím


    Opravte příjmení, prosím


    Opravte emailovou adresu, prosím


    Pište dohromady s předvolbou