Komplexní ostraha objektů, majetku i osob

Inteligentní kamery ochrání vaše zaměstnance i váš majetek

Kamerové systémy Thalos s umělou inteligencí jsou ideální pro ostrahu staveb i zabezpečení areálů, skladů a dalších důležitých objektů. Nahradí práci bezpečnostní agentury a díky umělé inteligenci může jeden operátor monitorovat stovky kamer.

zabezpečení objektů na úrovni 21. století

Moderní a spolehlivá security služba

Vnější ochrana objektu

Systémy Thalos ohlídají dění na vrátnici, zajistí propojení s ostrahou nebo se postarají o monitoring a kontrolu záznamů. Zároveň důkladně zabezpečí venkovní areál a ochrání váš majetek pomocí nástražných zařízení a systémů vnější ochrany. K dispozici budete mít i zásahovou službu okamžité reakce.

Vnitřní ochrana objektu

Pokud inteligentní kamery nainstalujeme dovnitř vašeho objektu, budou detekovat pohyb (pomocí senzorů pohybu), zvuk a zaznamenávat veškeré dění. Součástí systémů jsou i požární hlásiče, čidla rozbití nebo čidla rozbití oken. Techniku můžeme napojit na bezpečnostní složky, které v případě vniknutí do objektu okamžitě dorazí na místo.

Fyzická ostraha objektů

Zajistíme vám i fyzickou ostrahu areálů, budov nebo zařízení. Hlídka se postará o kontrolu a evidenci osob i vozidel, zamezí neoprávněným vstupům nebo bude provádět bezpečnostní pochůzky venku i uvnitř objektu. Samozřejmostí je obsluha poplachových, protipožárních a kamerových systémů nebo zadržení potenciálního pachatele. Hlídkoví pracovníci také vyřeší mimořádné události. Fyzickou ostrahu vždy přizpůsobujeme konkrétním potřebám zákazníka.

Dohledové a poplachové přijímací centrum (DPPC) je přijímacím centrem s obsluhou. Přenáší se do něj informace o stavu poplachových a zabezpečovacích tísňových systémů, které jsou nainstalovány ve střežených objektech. Pokud toto centrum rozšíříte o monitoring kamerového systému (CCTV), efektivita dohledu se ještě zvýší. Operátor snadno vyhodnotí, jaká události nastala a jak na ni reagovat. Díky DPPC je zajištěn 24hodinový dohled objektu, a to z pohledu bezpečnosti i technického stavu.

Dohledové a poplachové přijímací centrum

Dohledové a poplachové přijímací centrum (DPPC) je přijímacím centrem s obsluhou. Přenáší se do něj informace o stavu poplachových a zabezpečovacích tísňových systémů, které jsou nainstalovány ve střežených objektech. Pokud toto centrum rozšíříte o monitoring kamerového systému (CCTV), efektivita dohledu se ještě zvýší. Operátor snadno vyhodnotí, jaká události nastala a jak na ni reagovat. Díky DPPC je zajištěn 24hodinový dohled objektu, a to z pohledu bezpečnosti i technického stavu.

Poplachový zabezpečovací a tísňový systém

Poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS) je soubor technických prostředků, které slouží ke zvýšení bezpečnosti střežených prostorů. Jedná se o řídící jednotky (ústředny), vyhodnocující stavy připojených detektorů narušení. PZTS je určen především k rychlé detekci přítomnosti osoby, nebo ke zjištění pokusu o neoprávněné vniknutí. Systém tyto informace následně předává na DPPC.

Elektronická kontrola vstupu

Elektronická kontrola vstupu (EKV) nachází využití tam, kde je potřeba kontrolovat a regulovat přístup osob do objektu. Řídí přístup k chráněným prostorům, zařízením a informacím na základě přístupových práv. Nejčastěji se k identifikaci používají personální identifikační karty, které registrují osoby na přístupových čtečkách. Podle úrovně zabezpečení je možné využít i jiné technologie, například biometrické čtečky (otisk prstu, geometrie dlaně, systémy rozpoznání tváře). EKV slouží také snadné pro zpracování docházky.

Elektrická požární signalizace

Elektrická požární signalizace (EPS) je požárně bezpečnostní zařízení pro včasnou detekci požáru. Mezi základní části EPS patří hlásiče požáru, ústředny EPS a doplňková zařízení (např. zařízení dálkového přenosu – ZDP), obslužné pole požární ochrany (OPPO), klíčový trezor požární ochrany (KTPO) nebo zařízení pro odvod kouře a tepla (ZOKT). V případě nasazení SHZ (stabilní hasicí zařízení) je možné jej propojit s ústřednami EPS.

Dohledové videosystémy

Dohledové videosystémy (DVS) jsou kamerové systémy, díky kterým lze sledovat dění ve střežených zónách, zároveň mohou ukládat záznamy. Jedná se o významný doplněk pro monitorování důležitých zón střeženého prostoru a ověřování poplachových stavů. Dnešní inteligentní systémy nebo kamery jsou využívány například k trasování objektů a osob, monitorování a rozpoznání osob, detekci registračních značek, měření teploty (termokamery) nebo k perimetrické detekci. Rozsáhlé kamerové systémy se nasazují v rámci městských kamerových systémů, ale využití nachází i při řízení provozu (tzv. traffic control).

Grafické nadstavbové systémy

Grafické nadstavbové systémy (GNS) umí integrovat několik technologií (poplachové i nepoplachové), které může uživatel ovládat z jednoho místa a v přívětivém grafickém prostředí. Vzájemné vazby mezi systémy se vytváří na softwarové bázi a umožňují nastavit automatizované procesy.

Mechanické zábranné systémy

Mezi systémy technické ochrany patří i mechanické zábranné systémy, které slouží jako pevná překážka, poskytují tak ochranu objektu díky své mechanické odolnosti. Kvalita MZS významně prodlužuje dobu potřebnou pro vniknutí pachatele do objektu. K mechanickým zábranným systémů patří například ploty, zdi, mříže, dveře, trezory nebo úložny klíčů.

Perimetrická ochrana

Perimetrická ochrana (PDS) se používá pro venkovní detekci na hranicích hlídaného objektu, ale je možné ji využít i pro vnitřní detekci. Mezi nejčastěji nasazované technologie patří venkovní detektory, infra bariéry, mikrovlnné bariéry, plotové systémy, zemní systémy, radary nebo videoanalýza (videodetekce). Perimetrické systémy se nasazují při ochraně rozsáhlých areálů, koridorů věznic nebo elektráren, ale také průmyslových objektů nebo parkovišť. Tyto systémy je ideální propojit s kamerovým systém a službou dohledu DPPC.

Popisek fotografie

Popisek fotografie

Popisek fotografie

kde chytré kamery využijete

Thalos pohlídá prodejnu, hotel i školu

Naše inteligentní kamery slouží k ostraze objektů i osob napříč odvětvími. Přizpůsobíme je na míru průmyslové výrobě, síti obchodů, hotelu, restauraci nebo třeba škole a nemocnici. Tam všude zajistí komplexní a spolehlivou ochranu.

Prodejny

Díky AI kamerám můžete živě dohlížet na všechny své prodejny, a to v jedné platformě. Využijete i rychlé prohlížení záznamů z kamer a filtrování nahrávek podle pohybu v konkrétní oblasti záběru.

Průmysl

Chytré kamery pro průmysl umí kontrolovat nošení ochranných pomůcek i chránit stroje a zařízení před přehřátím.

Hotely a restaurace

Chytrý kamerový systém zamezí vstupu nechtěných osob nebo vyhodnotí chování obsluhy.

Logistika

Kamery s umělou inteligencí pro logistiku detekují poškozená balení nebo dohledají obrazovou historii zásilky.

Doprava

Inteligentní systémy Thalos pro dopravu zajistí přístup do areálu na základě vybraných SPZ a zvládnou i logistické systémy řízení dopravy.

Turistika a kultura

Artificial intelligence kamery pro turistiku a kulturu okamžitě reagují na vandaly, ale umí i sledovat návštěvnost.

Zdravotnictví

Smart kamery jsou vhodné i do zdravotnictví – detekují pád osoby na zem (i díky senzoru pohybu), měří teplotu lidí nebo dohlíží na pacienty.

Věda a vzdělání

Chytré kamery snadno vyhodnotí stav zkoumaných materiálů nebo detekují změnu chování osob.

Státní správa

Inteligentní kamerové systémy pro státní správu umožňují přístup na základě detekce obličeje. Poskytují i bezkontaktní evidenci docházky.
ZNAČKY A TECHNOLOGIE, KTERÉ VYUŽÍVÁME

Spoléháme na nejlepší dodavatele

Aby byl na smart kamery Thalos maximální spoleh za každé situace, používáme techniku od předních a prověřených dodavatelů.

Jablotron

Český výrobce zabezpečovacích a komunikačních systémů.

Paradox

Spolehlivý dodavatel s tradicí od roku 1989.

BEDO Ajax

Výrobce bezdrátového zabezpečovacího systému.

iGET

Společnost dodávající prvky pro chytré zabezpečení.

AXIS

Dodavatel kamerových systémů (kamer a příslušenství), ovládání bran, IP reproduktorů

ATEAS

Inteligentní video platforma

Geutebrück

Video management řešení pro detekci a rozpoznávání objektů na videu v reálném čase

CertiConVis

CertiConVis je sofistikovaný systém pro analýzu obrazu z kamer jak v reálném čase, tak ze záznamu

Vyzkoušejte Thalos

připravíme vám chytré kamerové systémy na míru

Inteligentní kamerové systémy přizpůsobíme vašemu rozpočtu i potřebám.


    Opravte jméno, prosím


    Opravte příjmení, prosím


    Opravte emailovou adresu, prosím


    Pište dohromady s předvolbou